Apartament JARDINES DE GUADAIZA - Puerto Banus - Nueva Andalucia - Marbella - Costa del Sol - Hiszpania

Marbella Nueva Andalucia, calle MIGUEL DELIBES Nº 20

Luksusowy

Numer Referencyjny: VFT/MA/44017

Rabat LAST MINUTE 10% (oferta dla rezerwacji rozpoczynających się dziś, jutro lub pojutrze)
100pow. 4ilość pokoi 5dla osób 1łózka jednoosobowe 2łóżka dwuosobowe

Cena za dzień od :(2-6 dni)

658PLN

731
  • 731
    658PLN za dobę

Cena tygodniowa od :(7-27 dni)

4603PLN

5114
  • 731
    658PLN za dobę

Cena za 28 dni od :(28-90 dni)

17532PLN

19480
  • 696
    627PLN za dobę

Minimalny okres rezerwacji w wybranym przez Państwa terminie to 4 dni.

zarezerwowane

rezerwacja wstępna

wolne


Rezerwacja na zapytanie

Apartament JARDINES DE GUADAIZA - Marbella Puerto Banus

Nowoczesny apartament na 3 piętrze z 3 sypialniami, 2 łazienkami, dużą kuchnią i dużym tarasem. Na dachu apartamentowca do dyspozycji mieszkańców znajduje się basen z widokiem na morze. Do dyspozycji jest również siłownia oraz strefa chill out. 

Apartament znajduje się w samym sercu Nowej Andaluzji, obok Puerto Banus i Marbelli (13 minut). Jest to dobrze znana lokalizacja ze względu na bliskość restauracji, kawiarni, sklepów, miejsc do zabawy dla dzieci. Niewielka odległość do morza drogą prowadzącą przez park.

Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w podziemnym garażu. W pełni klimatyzowany apartament  oferuje bezpłatne wifi, smart telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

Kuchnia z pełnym wyposażeniem, w tym dużą lodówką, zmywarką, piekarnikiem, mikrofalówką,  czajnikiem elektrycznym i ekspresem do kawy, tosterem i blenderem. Mieszkanie wyposażone jest w pralkę.

W salonie znajduje się duża sofa i stół z 6 krzesłami. We wszystkich sypialniach są łóżka dwuosobowe  i pojemne szafy. W apartamencie znajdują się dwie łazienki, jedna z kabiną prysznicową, druga z wanną.

W okolicy znajdują się pola golfowe i bosko do padla.

Jest to uprzywilejowana lokalizacja 13 minut od centrum Marbelli i tylko 3 km od Puerto Banúw. Idealne miejsce, aby cieszyć się plażą. Nueva Andalucia znajduje się blisko tętniącego życiem luksusowego portu Puerto Banus i blisko Marbelli ze starym miastem i z kasynem oraz wieloma restauracjami i aktywnym życiem nocnym

 

Nueva Andalucia ma, tak jak całe Costa del Sol i region Malagi, subtropikalny klimat śródziemnomorski, z gorącym latem i ciepłą zimą. Chłodna morska bryza sprawia, że letnie upały można kontrolować, a temperatury latem wynoszą średnio 32 ºC.

Nueva Andalucia
Jedyną rzeczą, której nie ma Nueva Andalucia jest szczególnie długa historia, stare budynki lub zbyt wiele kultury. Ale nie martw się, zaledwie 10 minut drogi od hotelu znajdziesz piękne zabytkowe miasto Marbella lub urocze brukowane uliczki San Pedro.

 

Plaże
Nueva Andalucia obejmuje dość duży obszar, więc w zależności od tego, gdzie się zatrzymasz, oznacza to, że możesz iść na plażę, do Puerto Banus i okolicznych plaż, lub musisz wziąć autobus lub wsiąść do samochodu na 10 minut lub tak, że musisz przyjść.

 

Ronda
Jesteś również dobrze umieszczony dla idyllicznego górskiego miasteczka Benahavis lub na wycieczkę do Rondy, a historyczne i urocze miasto Estepona jest około 20 minut jazdy od Nueva Andalucia.

 

El Torcal
El Torcal jest jednym z najważniejszych rezerwatów przyrody w regionie i od razu jednym z najpiękniejszych wycieczek przyrodniczych w Andaluzji. Znajduje się w prowincji Malaga, zaledwie kilka kilometrów od Antequery, wspaniałego miasta również do połączenia tej wycieczki.

 

 

 

 

Accommodation in Marbella Spain, vacation rentals for holidays in Marbella Apartments. Rent Apartment in Marbella Spain. Let holiday Apartment in Spain

IN THE AREA
Nueva Andalucia has, just like the entire Costa del Sol and the Malaga region, a subtropical Mediterranean climate, with hot summers and warm winters. A cool sea breeze makes the summer heat controllable, with temperatures averaging 32 ºC in the summer.

Nueva Andalucia
The only thing Nueva Andalucia does not have is a particularly long history, old buildings or too much culture. But don't worry, just 10 minutes away you will find the beautiful historic town of Marbella or the charming cobbled streets of San Pedro.

Beaches
Nueva Andalucia covers a fairly large area, so depending on where you are staying, this means that you can walk to the beach, into Puerto Banus and the surrounding beaches, or you have to take a bus or get in the car for 10 minutes or so that you must come.

Ronda
You are also well placed for the idyllic mountain town of Benahavis or for a trip to Ronda and the historic and charming town of Estepona is around a 20-minute drive from Nueva Andalucia.

El Torcal
El Torcal is one of the most important nature reserves in the region, and immediately one of the most beautiful nature trips in Andalusia. It is located in the province of Malaga, just a few kilometers from Antequera, a wonderful town also to combine this trip.

Rezerwacja na zapytanie