Apartament LOFT No 58 - Centrum - Warszawa - Polska

Warszawa Centrum, Marszałkowska

Luksusowy

Numer Referencyjny: LOF-1-S-2P

Rabat LAST MINUTE 15% (oferta dla rezerwacji rozpoczynających się dziś, jutro lub pojutrze)
30pow. 2ilość pokoi 2dla osób 0łózka jednoosobowe 1łóżka dwuosobowe

Cena za dzień od :(2-6 dni)

170PLN

200
 • 200
  170PLN za dobę

Cena tygodniowa od :(7-27 dni)

1105PLN

1300
 • 186
  158PLN za dobę

Cena za 28 dni od :(28-90 dni)

3825PLN

4500
 • 161
  137PLN za dobę

Klimatyczny, luksusowo urządzony loft dla 2 osób w samym Centrum Warszawy - przy ul. Marszałkowskiej 58, położony w oficynie starodawnej kamienicy.
Doskonałe połączenie klimatu przedwojennej Warszawy z nowoczesnym designem, zaprojektowany przez architekta, z najwyższą dbałością o szczegóły, bardzo cichy, przygotowany dla 2osób. 

Składa się z osobnych pomieszczeń do wypoczynku przy kawie oraz do spania.

Wyposażanie:

 • zabudowa kuchenna z płytą grzewczą dwupalnikową, lodówką
 • kącik wypoczynkowy z sofą, sotlikiem i dwoma hokerami o regulowanej wysokości
 • aneks sypialny z łóżkiem dwuosobowym 140x200
 • prysznic z deszczownicą
 • osobne WC
 • tv, Wi-Fi

Apartament położony jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, skąd można szybko dostać się na Stare Miasto, Dworzec Centralny, Lotnisko Chopina.

W pobliżu znajdują się również apartamenty: 

Piękna Exclusive     Poznańska 

Gdzie warto zjeść:

 

Polecane Puby i Kluby:

Kina i muzea w pobliżu: 

 

 

 

 Jeśli zatrzymujecie się w Warszawie krótko, obowiązkowym punktem pobytu powinna być wizyta na Starówce. To nie tylko dzielnica miasta. To salon kulturalny stolicy, stający się w sezonie sceną dla koncertów na świeżym powietrzu czy występów trup teatralnych, galerią dla malarzy. Schodzące ku Wiśle romantyczne zaułki, rozbrzmiewające muzyką stylowe kafejki pozwolą na chwilę wytchnienia po zwiedzaniu muzeów. Starówka to także raj dla miłośników sztuki sakralnej. Stare Miasto po wojennych zniszczeniach odbudowane tak wiernie, że znalazło się na Światowej Liście Dziedzictwa Kulturowego i Naturalnego UNESCO. Ze Starówki warto wybrać się na spacer Traktem Królewskim - najbardziej reprezentacyjną arterią miasta. To szlak, łączący Zamek Królewski z pałacami w Łazienkach i Wilanowie. Kształtowany przez wieki, urzeka klimatem pałaców, kościołów, mieszczańskich kamienic, siedzib rządowych. Spacer Traktem Królewskim to wędrówka przez stulecia - trwa zaledwie godzinę, a pozwala poznać historię naszego niezwykłego miasta. Później warto, już autobusem lub samochodem, pojechać dalej, do Wilanowa do letniej rezydencji Jana III Sobieskiego. Zobaczyć pałac o bogatych wnętrzach i przejść się alejkami zabytkowego parku